0322 456 06 09
 info@morza.com.tr

Kurumsal

Morza; Kelime anlamı “Asil Aile” demektir. Bizler kurulduğumuz günden bu güne Asil bireyleri Asil toplumlara, Asil toplumları ; Asil medeniyetlere dönüştürecek fikirler büyütmekteyiz. Bu fikirleri kimi zaman müşterilerimiz ile kimi zaman kendi içimizde paylaşarak geliştirmekteyiz. 2008’den 2014’e, 2014’ten bu güne geçen çetin mücadelede Medya ve Yazılım sektöründe ülke çapında işler başarmış, Bilişim Sektörünün esintisi ile Uluslararası projelerde yer almıştır. Şimdilerde geliştirmekte olduğumuz teknolojiler ile Bilişim Sektörünün de kapılarını aralamakta ve faydalı modeller ile insanlığa fayda sağlamayı hedeflemekteyiz.

Değişimin kendi içinde başladığı ve asla bitmediği bu dünyada; yenilikçi ve geliştirilebilir teknolojileri, uygun yazılım ve görselleri ile faydalı birer ürün haline getirip, sektöründe devrim yapmasını sağlamak en büyük vizyonumuzdur.

Maksimum fayda ve maksimum verimlilik esasına dayalı değerlerimizin bu günlerde yeni bir üyesi daha oluşmakta. Morza Medya’nın Adana ve Çevre illere uzanan müşteri ağına, Morza Yazılım’ın geliştirdiği ve büyüttüğü evrensel yeni yazılımlarına bir de Uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği teknolojik girişimler ile Morza Bilişim eklenmekte ve ailemizi büyütmektedir.